Konference a semináře

IT Security Workshop – Chráníme český internet před kyberútoky

Praha, 22. března 2022, pořádala společnost EXPONET

Vyšší bezpečnost díky znalosti aktivních kybernetických hrozeb

Klíčová otázka je stále stejná, jak rozpoznat útočníka? Řešením je adaptivnost založená na analýze internetového provozu a sdílené kolektivní bezpečnosti. Přesně tak funguje Kernun Adaptive Firewall. Operuje s databází aktivních hrozeb, díky níž má neustále přehled o útočnících, kteří se právě teď v internetu pohybují.
Podívejte se na video-prezentaci z konference IT Security Workshop

 

 

Cyber Attacks – představili jsme Kernun Adaptive Firewall

Praha, 30. září 2021, pořádala společnost EXPONET

Proč Česko potřebuje adaptivní firewall

Vzhledem ke stále se rozšiřujícímu šifrování přestává být možné kontrolovat obsah komunikace. Zbývá jediná možnost, jak identifikovat útočníky, a tou je budování reputační databáze. Ovšem internet se rychle mění a je velmi fragmentovaný. Databázi je tedy potřeba aktualizovat co nejčastěji a je nutné ji budovat lokálně. Právě takovou unikátní databázi aktivních hrozeb tvoříme a ona je srdcem bezpečnostního řešení Kernun Adaptive Firewall.

Podívejte se na video-prezentaci Kernun Adaptive Firewall

 

 

 

IT Security Workshop 2015

Praha, 24. března 2015
Kernun Business Intelligence – blíže k jádru poskytovaných dat

„Nevnímejte IT bezpečnost pouze jako povinný ochranný prvek, ale začněte plně využívat také její vysokou přidanou informační hodnotu." A to je směr, který chceme nabízet našim uživatelům. Na letošním ITSW 2015 jsme představili náš nový reportovací nástroj Kernun Business Intelligence…

Více o konferenci IT Security Workshop 2015 – FOTOGALERIE

 

 

 

ICT & Security 2014 – Kam směřuje naše bezpečnost

City Congress Praha 13. 11. 2014
KERNUN se prezentoval mezi hlavními partnery odborného semináře bezpečnosti.
Seminář ICT & Security bývá již tradičně ideální příležitostí pro podnikové manažery, záměrně nejen z oblasti IT právě proto, aby se vzájemně naučili bavit o bezpečnosti jako prvku podpory byznysu jejich podniku. Jak mají vnímat podnikovou bezpečnost, proč chránit svoji infrastrukturu a data, na co se zaměřit, jaké jsou hlavní důvody ochrany IT a nejdůležitější podmínky pro dosažení bezpečnosti z lidského, procesního i technologického hlediska.
Více o konferenci – FOTOGALERIE

 

 

 

SecTec Security Day 2014 – Zaostrené na ochranu dát

Bratislava 17. 6. 2014
KERNUN Clear Web se úspěšně představil i na Slovensku

Je to myšlenka, které se možná někdo na začátku vysměje. Jakýpak lokální internet? Jenže právě schopnost vidět věci jinak než globální hráči, stojí za úspěchem webového filtru Kernun Clear Web, který již v Česku používá řada významných institucí z oblasti státního i privátního sektoru. Kernun se nově představil i na Slovensku – účastníkům konference
SecTec Security Day v Bratislavě.
Více o konferenci SecTec Security Day 2014 (fotogalerie)

 

 

 

Partnerské setkání SecNet 2014

KERNUN se prezentoval na letošním partnerském setkání distributora DNS.
Akce probíhala v krásném prostředí Hotelu Monínec a pro všechny zúčastněné byla jistě nejen vhodnou, ale i příjemnou příležitostí k navázání nových obchodních vztahů a kontaktů. Program přednášek se zaměřoval na nové hrozby v oblasti IT bezpěčnosti a byl rozdělen mezi obchodní a technickou část. Webový filtr KERNUN Clear Web prezentovala ve své přednášce Valerie Helánová. V demo koutku si pak partneři mohli vyzkoušet i praktické ukázky technických řešení společností Dell, Huawei, Check Point, Kernun, SafeNet a Websense.

 

 

IT Security Workshop 2014

Praha, 18. března 2014
Nový Kernun Clear Web se úspěšně představil na letošní konferenci ITSW 2014.

Bezpečnostní systémy dnes chtějí efektivně využívat všichni, kdo si uvědomují, jak cenné informace a data mohou získat pro odpovědné řízení firemních procesů. Proto jsme na letošní konferenci ITSW 2014 představili nový webfilter Kernun Clear Web, který díky svému administračnímu rozhraní směřuje k širokému spektru uživatelů. Správce sítě, bezpečnostní manažer, auditor či personalista, ti všichni ho teď mohou začít používat mnohem efektivněji.

Více o konferenci IT Security Workshop 2014 (Fotogalerie)

 

 

 

Představení Kernun Clear Web GUI 4.0

Praha, 30. dubna 2013
Webfilter Kernun Clear Web má nové administrační rozhraní pro čtvrtou generaci Kernun.

Na semináři jsme představili prototyp webového rozhraní Kernun Clear Web GUI 4.0. Zástupci distributora, společně s obchodními partnery tak měli jedinečnou možnost, ovlivnit svými návrhy jeho finální vlastnosti, ještě před samotným uvedením na trh v druhé polovině letošního roku.
Více o semináři Kernun Clear Web GUI 4.0

 

 

 

IT Security Workshop 2013

Praha, 19. března 2013
Kernun byl i v letošním roce partnerem jedné z nejvýznamnějších konferencí ICT v ČR

Cílem 7. ročníku IT Security Workshopu bylo seznámit odborníky podílející se na budování a řízení informační bezpečnosti s riziky v oblasti ochrany dat. Naše společnost TNS představila vlastní webfilter Kernun Clear Web, který je účinným a efektivním nástrojem pro odpovědné řízení a vedení společností.

Více o konferenci IT Security Workshop 2013

 

 

 

WEBFILTR Kernun: Český nebo zahraniční filtr?

Hlavním tématem semináře bylo představení webového filtru Kernun Clear Web, který si na tuzemském trhu upevnil pozici českého webfilteru číslo jedna.

Obchodní seminář pro partnery proběhl 6. února 2013 v Hotelu Barceló Praha. Pořadatelem semináře byla naše společnost Trusted Network Solutions pod záštitou společnosti DNS, která je výhradním distributorem Kernun pro ČR.
Mediálním partnerem byla společnost DCD Publishing – vydavatel Reseller Magazine.

Více o semináři WEBFILTR Kernun: Český nebo zahraniční webfiltr?

 

 

 

 

Konference Kernun Security Notes 2012

Praha, Hotel Barceló, 11. října 2012
Internet je světem bez hranic, ale také bez zábran. Máte svůj webový provoz pod kontrolou?

Letošní konference Kernun Security Notes byla věnována tématům webové filtrace a řízení bezpečného, efektivního webového provozu. Na konferenci jsme představili náš unikátní webový filtr Kernun Clear Web, který je na tuzemském trhu, jako jediný, orientovaný na reálné hrozby českého internetu. Webový filtr Kernun není žádným nováčkem. Má za sebou již významné reference a běží v ostrém provozu ve významných českých institucích a společnostech.
Více o konferenci Kernun Security Notes 2012

 

 

 

IT Infrastructure & Security Conference 2012

Praha, 20. září 2012, Pořadatelem konference DNS a.s. – distributor Kernun
Hlavním tématem 14. ročníku konference pořádané společností DNS se staly inteligentní nástroje pro řízení bezpečnosti ICT. Řada technologií byla rovněž k dispozici pro praktické vyzkoušení. Mezi ně se zařadil také webový filtr Kernun Clear Web, který představil v živých ukázkách Karol Kubanda ze společnosti TNS.
Více o konferenc IT Infrastructure & Security Conference 2012

 

 

 

ISSS – Internet ve státní správě a samosprávě 2012

Hradec Králové, 2.–3. dubna 2012
Kernun = Bezpečnostní řešení pro český Internet

Ve dnech 2.–3. dubna 2012 se v Hradci Králové uskutečnil již 15. ročník konference ISSS (Internet ve státní správě a samosprávě). Tato rozsáhlá akce patří již léta k největším událostem svého druhu v celém regionu střední a jihovýchodní Evropy. I v letošním roce počet účastníků vysoce překročil číslo 2000. Během dvoudenního programu se uskutečnilo přes 220 přednášek, prezentací a doprovodných akcí… více o konferenci

 

 

 

Security Fórum 2012

Praha, 29. března 2012

Mobilita uživatelů, bezpečnostní technologie, analýza datového provozu, filtrování webu, filtrování spamu, legislativa ICT bezpečnosti… to byly hlavní témata letošní konference Security Fórum 2012. Účastníky zaujala také přednáška Karola Kubandy (TNS), který představil webový filtr Kernun Clear Web z pohledu úspešné filtrace v českém internetovém prostředí…více o konferenci

 

 

 

IT Security Workshop 2012

Praha, 20. března 2012
Na konferenci jsme představili český webový filtr Kernun Clear Web

Cílem 6. ročníku IT Security Workshopu bylo seznámit odborníky podílející se na budování a řízení informační bezpečnosti s riziky v oblasti ochrany dat a s možnostmi jak tato rizika snížit. Na konferenci jsme představili naše řešení webového filtru Kernun Clear Web, který je primárně určen pro filtrování českého webu… více o konferenci

 

 

Detekce útoků a hrozeb & filtrace webu

Praha, 15. března 2012
Odborný seminář společností Bull a Trusted Network Solutions

Divize Bezpečnosti informací společnosti Bull s.r.o., předního dodavatele řešení a služeb v oblasti speciálních bezpečnostních technologií pro bezpečnostní složky ČR, pořádala dne 15. března v Praze odborný seminář pro koncové zákazníky. Nosnými tématy byla detekce útoků a hrozeb a filtrace webového provozu. Za společnost Trusted Network Solutions a.s. vystoupil Radek Nebeský, který představil účastníkům semináře webový filtr Kernun Clear Web.
více o semináři

 

 

Kernun Security Notes 2011

Ve čtvrtek 20.10.2011 jsme se spolu s našimi zákazníky a obchodními partnery setkali v Praze, v konferenčním centru CITY. Hlavními tématy konference Kernun Security Notes byly firewally nové generace pro vhodné pro Českou republiku a také filtrace webového obsahum která může nejedné organizaci přinést mnoho pozitivního, od zvýšení bezpečí, až po zefektivnění práce zaměstnanců… více o konferenci

 

iT infrastructure & security conference 2011

Ve čtvrtek 15. 9. 2011 se zástupce naší společnosti zúčastnili již 13. ročníku konference "iT infrastructure & security conference", konané společností DNS v Praze. Téma letošního ročníku: "E-kriminalita aneb jak hacking přestal být sportem a stal se zločineckým byznysem". Mimo jednotlivých přednášek měli přítomní možnost vyzkoušet si naše demo technologie Kernun Clear Web… více o konferenci