iT infrastructure & security conference

"E-kriminalita aneb jak hacking přestal být sportem a stal se zločineckým byznysem"

15. 9. 2011, Konferenční centrum CITY, Praha

     

 

Ve čtvrtek 15.9.2011 jsme se zúčastnili 13. ročníku konference "iT infrastructure & security conference", konané společností DNS v Praze. Tématem letošního ročníku byla, jak poukazuje název, e-kriminalita.

 

Zástupce naší společnosti jste měli možnost potkat u červeného přednáškového sálu, kde jsme zároveň prezentovali i naše demo technologie Kernun Clear Web. V jednom dopoledním a jednom odpoledním bloku jste se mohli dozvědět více o funkčnosti a vlastnostech tohoto webfiltru a to přímo z úst našeho technologického ředitele Josefa Pojsla.

 

V odpoledních hodinách vystoupil se svou prezentací na téma prvního českého next generation firewallu pan Radek Smolík ze společnosti eTRENDS, s.r.o. Během prezentace plné ukázek a dat z celosvětových průzkumů upozornil na řadu rozdílností mezi českým prostředím IT a zbytem světa. Právě na těchto rozdílech se snažil posluchačům vysvětlit, proč v našem lokálním prostředí zahraniční firewally nefungují tak, jak bychom očekávali a hlavně potřebovali. Zároveň předvedl a vysvětlil odlišnosti a výhody českého řešení Kernun Firewallu+ přizpůsobeného našim podmínkám a potřebám.

Videozáznam konference