IT Security Workshop 2014

Bezpečnostní systémy dnes chtějí efektivně využívat všichni, kdo si uvědomují, jak cenné informace a data mohou získat pro odpovědné řízení firemních procesů. Proto jsme na letošní konferenci ITSW 2014 představili nový webfilter Kernun Clear Web, který díky svému administračnímu rozhraní směřuje k širokému spektru uživatelů. Správce sítě, bezpečnostní manažer, auditor či personalista, ti všichni ho teď mohou začít používat mnohem efektivněji.

 

KERNUN Clear Web "představte se prosím"

Kernun Clear Web je webový filtr nové generace orientovaný primárně na webové stránky, které uživatelé skutečně navštěvují. Filtruje s katalogem tematických kategorií dle skutečného obsahu. Databáze je stále aktualizovaná o nově navštěvované stránky, které hodnotí a třídí tým operátorů kategorizace. Díky unikátnímu systému zpětného reportingu a znalostem chování uživatelů, vyniká webový filtr Kernun vysokou přesností filtrace, která v reálném nasazení dosahuje až 98% úspěšnost. Zkušenosti našich zákazníků dokazují, že požadovanou kvalitu filtrování dokáže zabezpečit pouze řešení, které správně rozpoznává aktuálně navštěvované servery, zná jejich rizika a dokáže na ně pružně reagovat.

Administrační rozhraní umožňuje centrální řízení webového provozu a poskytuje detailní přehled o veškeré komunikaci interní sítě s internetem. Součástí jsou i statistiky přístupů a veškeré logy komunikace. Generované statistiky se zobrazují v podobě přehledných manažerských výstupů, které lze využít při řízení firemních procesů i odpovědném vedení zaměstnanců.

Významné reference a Case Study Kernun

Home Credit využívá webfilter Kernun Clear Web
Síto pro 20 000 počítačů v síti MPSV ČR
Krajský úřad JMK úspěšně filtruje obsah webu
Hydrometeorologický ústav ČR zvýšil bezpečnost

Kam dál?

Publikované články o technologii Kernun
Produktové listy Kernun
Zpět na přehled konferencí


Webové stránky konference:
www.itsw.cz