WEBFILTR Kernun: Český nebo zahraniční filtr?

6. února 2013 proběhl v hotelu Barceló Praha obchodní seminář pro partnery, který jsme organizovali pod záštitou distributora DNS. Hlavním tématem semináře bylo představení webového filtru Kernun Clear Web, který si na tuzemském trhu upevnil pozici českého webfilteru číslo jedna. Mediálním partnerem byla společnost DCD Publishing – vydavatel Reseller Magazine.

 

Co stojí za úspěchem českého webfiltru Kernun?

Na semináři postupně promluvili: Lucie Harapesová, produktová manažerka DNS, Radek Nebeský, manažer pro partnerský prodej TNS, Karol Kubanda, technický konzultant TNS a Josef Pojsl, ředitel oddělení vývoje TNS, kteří detailně seznámili posluchače s technologií webfiltru Kernun. Na příkladech a praktických ukázkách demonstrovali klíčové vlastnosti produktu a jeho výhody oproti zahraničním řešením.

 

Zdůraznili zejména jeho primární orientaci na české IT prostředí s vysokou přidanou hodnotou pro zákazníka. Tou je především přesná kategorizace, aktuálnost databáze a efektivita řízení webového provozu, která v konečném důsledku přináší výraznou úsporu zdrojů. Prezentovány byly také případové studie z Ministerstva práce a sociálních věcí ČR, Českého hydrometeorologického ústavu a Krajského úřadu Jihomoravského kraje, kde již webfiltr Kernun dosahuje výsledků, blížících se až 98% úspěšnosti.

 

Semináře se zúčastnilo 36 zástupců ze společností: AMCOBEX, AMI Praha, ANECT, AutoCont, Bull, C SYSTEM, Corpus Solutions, DCD Publishing, DNS, ICZ, S&T, SkyNet, Telefónica, Trusted Network Solutions, Wincor Nixdorf a YOUR SYSTEM. Všem partnerům děkujeme za jejich účast a těšíme se na příští setkání.

 

Program semináře ke stažení (PDF)

Přehled prezentací ze semináře WEBFILTR Kernun

Prezentace ke stažení jsou k dispozici v partnerské sekci
Pro přístup je nutném se zaregistrovat.

Další příležitost seznámit se s Kernunem

Další příležitost seznámit se s bezpečnostními produkty Kernun bude na konferenci
IT Security Workshop 19. března 2013 v Praze.
Kernun je partnerem konference – Pozvánka na konferenci ITSW 2013

Kam dál?

Přehled konferencí a seminářů Kernun

Publikované články o technologii Kernun

Case Study Kernun

Produktové listy Kernun