Vyšla nová verze firewallu KERNUN UTM 3.12.3

 

Společnost Trusted Network Solutions, výrobce bezpečnostních řešení KERNUN, uvolnila novou verzi firewallu KERNUN UTM, která přináší řadu vylepšení a nových vlastností a doporučuje provozovatelům tohoto zařízení aktualizovat své systémy na verzi KERNUN 3.12.3.

 

Vedle řady oprav patří mezi nová vylepšení zejména uživatelsky přívětivější práce s modulem Adaptivního firewallu včetně monitoringu a statistik provozu. Vylepšení činnosti doznaly také moduly IPS a Autonomní honeypot. Tyto bezpečnostní komponenty, které zásadním způsobem zvyšují úroveň ochrany před vnějšími útočníky, dokáží efektivně reagovat na probíhající kyberútoky a umožňují automatickou blokaci útoků přímo v místě svého nasazení.

 

Aktuální počet aktivních hrozeb v naší databázi, se kterou operují firewally KERNUN, i vývoj za posledních 48 hodin můžete sledovat na stránce Tvoříme databáze aktivních hrozeb.

 

KERNUN UTM v nové verzi 3.12.3 povyšuje také operační systém a mimo jiné aktualizuje seznam používaných šifrovacích algoritmů, aby odrážel situaci na poli bezpečné kryptografie.

Klientům se svěřenou správou budou jejich zařízení upgradována na novou verzi automaticky v rámci poskytované služby svěřené správy. Ostatní provozovatelé si mohou aktuální verzi stáhnout na stránce podpory:

Upgrade aktuální plné verze KERNUN UTM 3.12.3

 

Pokud nemáte pro stažení nové verze platnou registraci, můžete nás kontaktovat na adrese: sales@remove-this.kernun.cz