Software Engineer

Lokalita: Brno

Zajímá Tě oblast IT bezpečnosti a chceš se stát specialistou v tomto dynamicky se rozvíjejícím oboru? Hledáme talenty, někoho komu je přirozená zvědavost, zájem o nové technologie, pracovitost a systematický přístup. Staň se i Ty součástí našeho vývojového týmu.

Jaké pozice hledáme

Software Engineer C++

Popis pozice

• Vývoj síťové aplikační proxy v C++
• Vývoj podle agilních metodologií (scrum, test-driven development)
• Podíl na vývoji automatických testů

Co od Tebe očekáváme

• Dobrou znalost vývoje C++ v Unix-like OS (Linux, FreeBSD)
• Znalost práce s TCP/IP, vícevláknové programování, knihovna Boost
• Znalost síťových protokolů, zejména TCP, HTTP a TLS
• Výhodou znalost skriptovacích jazyků, např. Perl a shell skripty
• Znalost některého verzovacího systému, např. Git nebo Subversion
• Týmovou spolupráci a aktivní přístup k řešení svěřených úkolů
• Angličtinu na úrovni technické dokumentace

Software Engineer JavaScript Backend

• Vývoj backendu bezpečnostního síťového produktu v jazyce JavaScript

• Znalost vývoje backendu v JavaScriptu (Node.JS, Express, ES6)
• Výhodou znalost SQL, shell, Jest, Babel, Webpack
• Výhodou znalost Git, JIRA, Jenkins

Software Engineer JavaScript Frontend

• Vývoj grafického rozhraní bezpečnostního síťového produktu v jazyce JavaScript
• Vývoj podle agilních metodologií (scrum)

• Znalost vývoje webových rozhraní v JavaScriptu (React, Redux, Redux-Saga, ES6)
• Znalost HTML a CSS
• Výhodou znalost Ant Design, Jest, Less, Babel, Webpack

Co Ti nabízíme

• Aktivní zapojení do všech fází vývoje software
• Společnou práci v týmu specialistů, vzdělávání a profesní růst
• Práci na hlavní zaměstnanecký poměr, celý nebo i částečný úvazek
• Flexibilní pracovní dobu včetně možnosti spolupráce i při studiu
• Dlouhodobou pracovní spolupráci a zázemí stabilní české firmy
• Atraktivní finanční ohodnocení podle kvalit a dosažených výsledků

Napiš nám!

Svůj životopis, spolu s motivačním dopisem, nám zašli na adresu hr@remove-this.tns.cz.

Do předmětu emailu nezapomeň uvést název pozice.
V případě dotazů nás můžeš kontaktovat na tel. +420 545 423 160.

Těšíme se na Tvoji odpověď.

Podpora pro klienty

V případě, že potřebujete poradit nebo vyřešit problém - využijte služeb naší podpory.